Tie, kas nodarbojas ar mājas lapu izstrādi, XHTML salikumiem, JavaScript programmēšanu, CSS rakstīšanu un citām līdzīgām lietām droši vien ir dzirdējuši par Mozilla Firefox spraudni WebDeveloper toolbar. Tas ir spraudnis, kas jūsu Firefox vai Mozilla pārlūkprogrammai uzstāda papildus rīku joslu, kura ir paredzēta tieši lapu izstrādātājiem – tas piedāvā ērtas iespējas veikt visdažādākos mājas lapu testēšanas darbus – iekrāsot bloka elementus mājas lapā, atslēgt stilu izmantošanu, atslēgt javascript izmantošanu, nomainīt loga izmēru uz kādai izšķirtspējai atbilstošo. Katrā ziņā būtu muļķīgi tagad uzskaitīt visas iespējas. Katra no tām ir unikāla un nepieciešama.

Strādājot ar iepriekšējo versiju bija tāda dīvaina sajūta – likās, ka šim spraudnim nav nekādas dižās nākotnes, ka viss vajadzīgais jau ir iekļauts un neko vairāk pat nevar vēlēties. Taču nē. Ieraugot, kas jauns ir parādījies pēdējā versijā 0.9.2 es pat apmulsu. Uz šo brīdi atļaušos nosaukt to par labāko pieejamo mājas lapu vizuālās testēšanas komplektu. Jaunā versija pat atļauj jums pārslēgties no vienas box modeļa interpretācijas uz otru (to, ko MS ir iekļāvis savos vecākajos pārlūkos).

Tāpat ir iespējas atslēgt pārlūkprogrammas noklusētos stilus, apskatīt lapu kādā no citiem medijiem (print, handleheld), nodzēst HTTP autorizācijas datus – ja gadījumā lapas izstrādātājs nepiedāvā log-out iespēju, tagad to ir iespējams izdarīt arī neaizverot pārlūkprogrammu, kā arī daudz daudz citu jaunu un vērtīgu iespēju. Ko nu te gari runāt – uzstādīsiet un paši ieraudzīsiet, kas jauns un vērtīgs ir parādījies šajā versijā.