Kādu labu laiciņu nekas nebija rakstīts, darbā sanāca pāris garākus raksta gabalus uzrakstīt un tad nu iedomājos, ka varētu mēģināt atkal paspēlēties ar savu blogu. Jau no janvāra domāju, ka varētu sākt darboties, bet visu laiku nevarēju saņemties un izdomāt kā labāk to visu iesākt. Bija doma par tīru fotoblogu, jo par web lietām ne vienmēr dikti gribās rakstīt - darba laikā tik daudz ar to sanāk “saskarties”, ka pēc tam kaut ko rakstīt īsti pat vairs nav iekāriena. Bija doma par sava mini fotobloga veidošanu, taču tad kaut kā atcerējos paša pirms diviem gadiem rakstīto rakstu.

Tā kā kādu brīdi atpakaļ strādāt atteicās serveris, uz kura turējās iepriekšējais Wordpress blogs, tad vienkārši ņēmu jaunāko wordpress, sameklēju photoblog spraudni, pielaboju vienu no standarta WordPress tēmām, lai tā būtu orientēta uz 1024×768px izšķirtspēju un voila! Te nu mēs esam.

Pie reizes mazliet parevidēju vecos rakstus, sakopu linkus un iekš WordPress sabāzu arī vēl šobrīd aktuālos rakstu darbus (var redzēt labajā pusē).