Kopš ir atklāts Dienvidu tilts, liekas, ka citus tiltus pāri Daugavai esmu izmantojis tikai kādu vienu vai divas reizes, kad bija jānokļūst attiecīgā Pārdaugavas rajonā. Tā kā dzīvoju Baložos, bet strādāju centrā, tad šobrīd Dienvidu tilts viennozīmīgi ir ātrākais veids, kā nokļūt centrā no šejienes.
Atceros vēl vecos labos laikus pirms lielā ekonomiskā uzplaukuma, kad no Baložiem centrā varēja nokļūt mazāk kā 20 minūtēs. Tagad šie laiki ir atgriezušies, pie tam atgriezušies abos virzienos. Tā, piemēram, lai nokļūtu no aptuveni no Vanšu tilta līdz mājām pilnībā pietiek ar 15 minūtēm. Lai tiktu uz darbu, pietiek ar tām pašām 20 minūtēm. Var jau būt, ka lielāko lomu spēlē fakts, ka vairs nebraucu uz darbu un no darba sastrēgumu laikos, taču ņemot vērā faktu, ka vēl nav pabeigti visi plānotie pārdaugavas puses tilta pievadceļi, tad nākotne izskatās pavisam rožaini.
Tā nu es katru dienu turp un atpakaļ vizinos pa Dienvidu tiltu un domāju – ir jau tas tilts sanācis tāds padārgs, bet, ja parēķina cilvēku ietaupīto naudu par degvielu un ietaupīto laiku, kas tiek pavadīts ceļā, tad netieši tilts varētu atmaksāties dikti dikti drīz.