dtweetJau uzreiz pēc Draugiem.lv “Runā” sadaļas publicēšanas aktīvie Twitter lietotāji prasīja pēc iespējas sasaistīt abus servisus. dtweet ir serviss, kas ļauj sasaistīt Twitter profilu ar jebkuru no tev pieejamajiem Draugiem.lv “Runā” sadaļas profiliem. Tajā skaitā ārējiem profiliem. Ko tas nozīmē? Ja tu esi aktīvs Twitter lietotājs un gribi bez liekām pūlēm sasniegt arī Draugiem.lv auditoriju, tad vari vienkārši sasaistīt savus kontus un visi ziņojumi (pagaidām gan atbildes netiek apstrādātas) tiks publicēti arī atbilstošajā piesaistītajā Draugiem.lv “Runā” profilā.

Šobrīd laika nobīde starp ieraksta publicēšanu Twitter un tā parādīšanos Draugiem.lv ir 10 minūtes, taču paskatīsimies, kā viss darbosies un tad, iespējams, laiku samazināsim. Pēc abu servisu sasaistes tiks publicēti tikai tie Twitter ziņojumi, kas ir jaunāki par citiem ar šo servisu publicētajiem ziņojumiem.

Tad nu ievērtējam: http://dtweet.lv. Atsauksmes, ierosinājumus, kļūdas, problēmas var rakstīt vai nu šeit komentāros, vai arī vienkārši sūtīt uz ingus@webtech.lv