Pēdējā laikā kaut kā dikti bieži esmu pasācis būvēt rīkus, kas izmanto citus servisus. Jau pāris gadus atpakaļ iemēģināju roku Firefox paplašinājumu būvēšanā un šo to pat uzmeistaroju, ko cilvēki lieto vēl joprojām. Tagad ir pienācis laiks mūsu pašu Maksima Berjozas projektam mafiozi.lv. Domāju, ka nevienam nav īpaši jāskaidro, kas tas ir par zvēru, izstāstīšu vien, ko dara pats Firefox paplašinājums.

Tātad spēlējot mafiozi bieži vien sanāk gaidīt, kamēr enerģija, nauda, izturība, veselība vai kāds cits parametrs sasniegs noteiktu vērtību. Teiksim, lai varētu nopirkt kādu īpašumu, ir nepieciešams noteikts naudas daudzums. Lai nebūtu jādirn visu dienu mafiozi.lv lapā un jāgaida, kad šis naudas daudzums tiks sakrāts, savā firefox statusa joslā ir iespējams redzēt aktuālos ciparus visiem svarīgākajiem parametriem. Ja nu gadījumā tevi kāds parametrs neinteresē, to var atslēgt vietas taupīšanas nolūkos.

Paplašinājuma uzstādīšana ir gaužām vienkārša. Dodamies uz MafioziBar lapu mozilla addons lapā, uzinstalējam to, pēc tam spiežam ar labo peles taustiņu uz MafioziBar statusa joslā, izvēlnē klikšķinām uz “uzstādījumi” un aizpildam formu. Ja vien viss būs pareizi, uzreiz statusa joslā parādīsies tavs lietotāja vārds un atbilstošie parametri.

Spriežot pēc Mozilla addons lapā pieejamās statistikas jau šobrīd šo paplašinājumu ir sākuši aktīvi izmantot vairāki cilvēki. Iespējams, ka reālais lietotāju skaits ir lielāks, jo statistika parādās ar pāris dienu nobīdi.

Pats paplašinājums ir lokalizēts un pieejams latviešu, krievu un angļu valodās.

Nobeigumā pāris ekrāna attēli:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/12719