Kaut kā biju palaidis garām to, ka nesen palaistajam dtweet.lv ir apritējis pirmais mēnesis. Ieskatam par to, cik šis serviss ir interesants tā lietotājiem, dos neliela statistika:

Kopējais reģistrēto lietotāju skaits uz šo brīdi: 157
Kopējais tvītu skaits šobrīd: 8300 (sanāk vidēji 52 tvīti uz lietotāju)
Tvītu skaita grafiks pa dienām:

Pēc grafika var redzēt, ka nekāds būtiskais tvītu skaita pieaugums nav, taču kopējā tendence tomēr ir nedaudz augšupejoša.

Lietotāji ir bijuši arī diezgan aktīvi ziņotāji par atrastajām kļūdām un ir arī šādi tādi ierosinājumi uzlabojumiem, kurus gan vēl neesmu paspējis ieviest, taču kādā brīdī to noteikti izdarīšu. Ja jāsaka par kļūdām – tad tādas ir bijušas vairākas:
1) reģistrācijas process palaišanas brīdī nebija pietiekami notestēts un nepareizu MySQL indeksu dēļ labu brīdi neviens nevarēja piereģistrēties;
2) reģistrācijas process būtībā nebija vajadzīgs, varēju mierīgi iztikt ar draugiem.lv pasi, jo visi, kam šis serviss varētu būt interesants jau ir reģistrējušies draugos. Es pat īsti nesaprotu, kāpēc to uzreiz neiedomājos;
3) ir bijušas pāris reizes, kad fona process, kas veic tvītu publicēšanu draugos ir apstājies, kā rezultātā ir bijušas aiztures ar ziņojumu parādīšanos draugos.

Nekas, no kļūdām mācās! Gaidam uzlabojumus!