DraugiemSay WordPress Plugin

Ja tu raksti savu blogu, izmanto Wordpress dzinēju un vēlies par katru jauno ierakstu savā blogā automātiski paziņot visiem saviem draugiem, tad DraugiemSay Wordpress spraudnis ir domāts tieši tev. Iespēja izvēlēties standarta ievada tekstu, iespēja izvēlēties vai ierakstu publicēt draugiem "Runā" sadaļā, vai nē.

Navigācija

Prasības

Serverim, uz kura glabājas WordPress instalācija ir jādarbojas ar PHP5, uzstādītu SimpleXML un iespēju lejupielādēt failus (allow_url_fopen). Spraudnis ir testēts tikai ar WordPress 2.7 instalāciju, uz vecākām WordPress versijām tas var nedarboties.

Lejupielāde

Lejupielādēt DraugiemSay WordPress spraudni

Uzstādīšana

1. solis - Lejupielāde, atarhivēšana un novietošana uz servera

Vispirms lejupielādējiet spraudni uz sava datora izmantojot augstāk redzamo saiti, tad atarhivējiet to un novietojiet savas WordPress instalācijas direktorijas mapē wp-content/plugins. Nav nozīmes, vai jūs veidojat jaunu direktoriju, vai arī ievietojat tur vienu pašu DraugiemSay spraudņa php failu, tas strādās abos gadījumos.

2. solis - aktivizēšana

Nākamais solis ir spraudņa aktivizēšana. Jādodas uz Plugins sadaļu administrācijas panelī un jāaktivizē DraugiemSay spraudnis ieliekot pie tā ķeksīti un izvēloties darbību activate.

3. solis - konfigurēšana

Lai varētu pilnvērtīgi darboties ar spraudni, ir jāveic tā papildus uzstādīšana. Jādodas uz DraugiemSay uzstādījumiem, kas ir atsevišķā lapā zem Settings sadaļas.

Tālāk atveras DraugiemSay spraudņa uzstādījumu lapa. e-pasta laukā ir jāievada draugiem.lv reģistrētais e-pasts un jāspiež uz Update Options pogas.

Vajadzētu parādīties paziņojumam, ka uzstādījumi ir saglabāti un nākamais solis ir spraudņa darbību apstiprināšana draugiem.lv profila lapā.

4. solis - aplikācijas apstiprināšana draugiem.lv profilā

Jāautorizējas draugiem.lv, jādodas uz Profils -> ārējās aplikācijas, kur vajadzētu parādīties šādam skatam:

Spiežam uz 'Atļaut'. Kad tas ir izdarīts, WordPress uzstādījumu lapā atliek vien nospiest pogu 'Get APIKEY', pēc kā vajadzētu parādīties atbilstošam paziņojumam par to, ka uzstādīšana ir veiksmīga un spraudnis ir pilnībā darboties spējīgs:

Tagad var vēl pielabot tekstu, kas rādīsies pirms ieraksta virsraksta. Parasti cilvēki izvēlas kaut ko īsu un skaidru, piemēram, 'Blogā: ', 'Dienasgrāmatā:', vai kaut ko līdzīgu.

5. solis - lietošana

Paša spraudņa lietošana ir gaužām vienkārša - rakstot ierakstu savā blogā kreisajā sānā parādīsies jauns bloks 'DraugiemSay', kurā varēs izvēlēties, vai publicēt šo ierakstu arī Draugiem Runā sadaļā:

Draugiem.lv pusē šādi ieraksti izskatīsies apmēram šādi:

Tālākie plāni

Pagaidām vienīgā plānotā iespēja ir ļaut spraudnim atcerēties, par kuriem ierakstiem jau tas ir ziņojis Draugiem.lv un par kuriem vēl ne. Šobrīd spraudnis ziņo uz draugiem.lv vienmēr, kad ir izvēlēta atbilstošā radio poga un kad tiek labots ieraksts ar statusu "publicēts".

Ja jums ir kādas īpašas vēlmes, ko šis spraudnis vēl varētu darīt, dodiet ziņu uz nedaudz zemāk esošo e-pastu.

Atsauksmes

Pagaidām visas atsauksmes droši var sūtīt uz ingus@webtech.lv, vēlāk, iespējams, te parādīsies arī šādas tādas interaktīvas iespējas.

Autors

Šī WordPress spraudņa autors ir Ingus Rūķis.
draugiem.lv